Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

oferte

“E rrënuar” pas humbjes së gjyqit me Depp, Amber Heard i ofrohen 9 milionë dollarë për të luajtur në një film porno

Procesi gjyqësor mes Johnny Depp  dhe Amber Heard përfundoi gjatë verës, por emrat e tyre vazhdojnë të dominojnë titujt kryesorë në mediet rozë. Kësaj here aktorja...

Shehaj publikon dokumentin e 2 viteve më parë, sa ishte oferta e kompanisë ANK për ndërtimin e Milot-Balldren

Ish deputet i PD, Agron Shehaj ka publikaur dokumentin ku tregon se oferta e Kompanisë ANK për ndërtimin e Milot-Balldren në vitin 2017 ka...

Gjyqi me CONAD Albania, Ilir Ciko nuk pranon ‘ofertën’ e gjykatës dhe kompanisë

Është mbajtur ditën e sotme seanca e parë gjyqësore mes ekspertit të Ekonomisë Ilir Ciko dhe Conad Albania, pasi ky i fundit hodhi në...

I ofron të blejë klikime, Vesa Luma bën për ‘një lek’ ndjekësin

Pas një shkëputje 2-vjeçare nga skena këngëtarja e njohur Vesa Luma i është rikthyer muzikës. Por edhe gjatë mungesës së saj...


Lajmet e fundit