Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

ofendim

I tha “mos na çaj tr*pin shumë”, drejtori i kompanisë së naftës i kërkon falje publike gazetares: Më vjen keq që bëhem i famshëm...

Drejtuesi i kompanisë “Terra Oil Swiss”, Edmond Bejtaj ka kërkuar falje gazetarës së “Fax News”, pasi disa ditë më parë gjatë protestës së banorëve...

E pështyu në fytyrë gruaja në spital? Kryebashkiakja e Gjirokastrës përgënjeshtron lajmin dhe publikon faktet (VIDEO)

Gëzuar 8 Marsin të gjitha nënave dhe motrave dhe një falenderim i veçantë për zonjat në spitalin e Gjirokastrës, të cilat ma mbushën...

Video skandaloze, shkarkohet punonjësi i ISSH që ofendoi qytetaren

Është shkarkuar nga detyra punonjësi i Institutit të Sigurimeve Shoqërore në Tiranë, i cili u xhirua teksa fyente një qytetare që priste të merrte...

Lajmet e fundit