Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Oerd Bylykbashi

Bashkia e Durrësit i përgjigjet Bylykbashit: Dhënia e bonusit për familjet e prekura nga tërmeti s’ka të bëje me zgjedhjet

Bashkia e Durrësit i është përgjigjur akuzave të bëra nga Oerd Bylykbashi i PD, se “ajo ka shpërndarë brenda muajit mars-prill 40 milionë euro...

Partia Demokratike akuzon qeverinë: Shpërndanë 40 milionë euro 2 ditë para zgjedhjeve për të blerë votën e qytetarëve

Partia Demokratike, me anë të ish-deputetit Oerd Bylykbashi, ka akuzuar qeverinë se 2 ditë para zgjedhjeve ka shpërndarë 40 milionë euro për të blerë...

Bylykbashi pranon humbjen dhe i flet elektoratit: Edhe pse zgjedhja që bëtë nuk fitoi, ndihuni krenar për votën juaj!

I katërti në listën e PD në qarkun e Fierit, Oerd Bylykbashi mesa duket e ka pranuar humbjen e PD-së në këto zgjedhje, teksa...

Koalicion PD-PS? Përgjigjet Bylykbashi: Po të jetë e nevojshme do të bëjmë kompromis politik, por…

Ish deputeti Oerd Bylykbashi hodhi poshtë një kompromis politik mes dy forcave të mëdha në vend, Partisë Demokratike dhe asaj Socialiste.  ...

Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, Bylykbashi: Deputetët në Kuvend vendosën për ne që s’jemi aty, presim nga Presidenti që të…

Ish-deputeti i PD Oerd Bylykbashi, ka thënë se ndryshimet në Kodin Zgjedhor janë bërë pak muaj para zgjedhjeve, gjë që bie ndesh me rekomandimet...

‘Pazar i ulët që Rama të heqë koalicionet e përbëra’, Bylykbashi: Kandidimin e kryetarit në 4 zona zgjedhore OSBE e ka kundërshtuar në 2009

Përfaqësuesi i Opozitës në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi ka komentuar miratimin në Komisionin e Ligjeve të propozimit të ri të PS për kandidimin e...

‘Ligjet e miratuara në Këshillin Politik u mbajtën 2 muaj në sirtar’, Bylykbashi akuza mazhorancës: Nuk u intereson goditja e krimit zgjedhor, në 25...

Përfaqësuesi i Partisë Demokratike në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, ka akuzuar mazhorancën se ka mbajtur për 2 muaj në sirtaret e Kuvendit 7 ligjet...

Bylykbashi: Do ulemi në tryezë nëse maxhoranca pranon të hapë listat 100%

Përfaqësuesi i opozitës së bashkuar në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, i ftuar në emisionin “Real Story” deklaroi se Edi Rama gënjeu publikisht shqiptarët dhe...

‘PS të reflektojë’, Bylykbashi pas takimit: Sapo dorëzuam draftin Gjiknurit bojkotoi mbledhjen

Përfaqësuesi i opozitës në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi, ka folur pasi ka përfunduar mbledhja, dhe i ka bërë thirrje mazhorancës që të reflektojë dhe...

Opozita e bashkuar kërkon nesër mbledhje të Këshillit Politik

Opozita e Bashkuar, me përfaqësues nga PD z.Oerd Bylykbashi dhe nga LSI me Petrit Vasilin, ka kërkuar që mbledhja e radhës e Këshillit Politik...

Lajmet e fundit