Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

Odise Roshi

Dy ditë pas operacionit, lojtari i kombëtares ngrihet në këmbë (VIDEO)

Lojtari i kombëtares shqiptare Odise Roshi ka kaluar me sukses operacionin. Roshi bëri një ndërhyrje në gju. Pas operacionit të kryer në Itali vetëm...

Dëmtohet rëndë Odise ROSHI, i thotë lamtumirë Ligës së Kombeve (FOTO)

Odise Roshi do të mungojë minimalisht për 6 muaj nga fushat e lojës.  Lajmi është konfirmuar nga vetë klubi rus i...

Futbollisti i kombëtares ‘i fiksuar’ pas gazetares Ilda Bejleri: Bukuroshja ime

Ilda Bejleri është një ndër moderatoret sportive më seksi në vend. Përveç aftësive të saj në gazetari, Ilda njihet edhe për format e...

Mungon në fushë, por futbollisti i njohur i kombëtares ka një mesazh për shokët e skuadrës

Skuadra shqiptare për pak minuta do të zbresë në fushën e stadiumit të Alicantes kundër Spanjës. Por një futbollistët më të...

Katër ditë para ndeshjes, zbulohet se çfarë janë duke bërë futbollistët e kombëtares (FOTO)

Kombëtarja shqiptare e futbollit ditën e djeshme ka nisur grumbullimin për dy ndeshjet e fundit për kualifikueset e botërorit “Rusi 2018”, me Spanjën dhe...

Pas një penalltie të dyshimtë përfundon në barazim sfida në Strumicë

Është mbyllur me rezultatin e barabartë përballja mes Maqedonisë dhe Shqipërisë në stadiumin e Strumicës. Në fillim kaluan në avantazh kuq e zinjtë...

Roshi hesht stadiumin në Strumicë, Shqipëria kalon në avantazh

Kombëtarja shqiptare ka kaluar në avantazh me gol të Odise Roshit në minutën e 52-të pas një super topi nga krahu i djathtë nga...

Me golat e Roshit dhe Agollit, Panuçi fiton në debutim, Shqipëria ndryshon pozicion në tabelë

Aventura në stolin e Shqipërisë ka filluar me një fitore për trajnerin Kristian Panuçi. Shqipëria arriti që të marrë tre pikë të...

Odise Roshi: Ishim të bindur për fitoren. Memushaj: Nuk e meritonim humbjen

Odise Rroshi menjëherë pas ndeshjes për mikrofonin e TVSH deklaroi se të gjithë djemtë e kombëtares ishin shumë të bindur se do ta fitonin...

Imitimi ‘perfekt’ i Kim Kardashian nga dy futbollistët e Kombëtares (Video)

“Sa bukur Mario”, ishte kjo fraza e Kim Kardashian në gjuhën shqipe që u shpërnda me shpejtësi dhe masivisht në media dhe rrjetet sociale....

Lajmet e fundit