Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

nxjerr foton

Presidenca nxjerr FOTON e deputetit të grupit të Murrizit, me “500-she” lejla në ballë: I siguruan çunat pushimet edhe për këtë vit!

Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi ka publikuar një foto të deputetit Besnik Troplini dhe ironizon atë, si një nga deputetët që votoi pro...


Lajmet e fundit