Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
87 %
0kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

TAG

nxenes

E pazakontë në qytetin shqiptar, ceremonia e varrimit bëhet në oborrin e shkollës në prani të nxënësve

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në një shkollë në qutetin e Ferizaj, në Kosovë.Në fushën e futbollit të shkollës “Vezir...

Blendi Fevziu tregon historinë e veçantë: Lulzim Bashën e kam patur nxënës, doja ta nxirrja jashtë por…

Moderatori Blendi Fevziu mbrëmjen e sotme ka treguar një histori të veçantë në emisionin “Dola te Ola”.Ai tha se kryedemokratin Lulzim Basha e kishte...

U akuzua për hedhjen e lëndës kimike në shkollë, flet 15 vjeçari: Kam patur vetëm një spraj që nuk e kam përdorur, ja çfarë...

Nxënësi 15 vjeçar i shkollës “Janaq Kilica’ në qytetin e Fierit është intervistuar nga News24, ku është shprehur se nuk ka qenë ai shkaktari...

Sot Kryeministër i Kosovës, por çfarë nxënësi ka qenë Albin Kurti? Flasin mësuesit

Albin Kurti është kryeministri i ri i Kosovës, por kur ka qenë i ri ishte një nga nxënësit më të mirë të klasës. ...

Përplaset kamioni me autobusin, plagosen 40 nxënës

Një aksident i rëndë ku u përfshi një kamion dhe një autobus me nxënës, ka ndodhur në Britaninë e Madhe. Si...

Zjarri ‘përpin’ shkollën, vdesin 19 nxënës, 20 të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Indi ku si pasojë e një zjarri kanë mbetur të vdekur 19 nxënës. ...

Mësuesja fyen e dhunon fizikisht fëmijët e klasës së 4-t, ministria e Arsimit merr MASA

Ministria e Arsimit ka reaguar lidhur me rastin e mësueses së shkollës 9-vjeçare në Kukës e cila ushtronte dhunë ndaj nxënësve. ...

Helmimi në shkollë, flasin nxënësit nga spitali: Ishim në orën e vizatimit dhe përdorëm sapun për…

Nxënësit të cilët u helmuan sot në ambientet e shkollës kanë treguar cfarë ndodhi gjatë orës së mësimit.  Sipas tyre gjatë...

Sulmi me armë zjarri në shkollë, publikohet video e tragjedisë, si shpëtuan nxënësit e tjerë

Mediat e huaja kanë publikuar pamjet e sigurisë së shkollës ku ndodhi sulmi me armë në Brazil. 17-vjeçari Guilherme Taucci Monteiro...

Lajmet e fundit