Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

TAG

nusja

“O unë, ose ti aty! Ti ke shumë shpenzime se je i sëmurë”, nusja i vë ultimatum vjehrrit

Petriti ka sjellë në seancë ndërmjetësimi të birin në rubrikën “Shihemi në Gjyq” në “E diela shqiptare”, por ai nuk ka pranuar. Në vend...

VIDEO/ “Dasmë apo strip klub”, nusja “hedh” rrobat dhe i vë “flakën” ceremonisë me kërcim provokues

Shumica e nuseve mund të hedhin buqetën në ditën e dasmës, duke ndjekur traditën në shumë vende të botës, por një nuse amerikane zgjodhi...

Dëshironte të surprizonte dhëndrin, nusja humb jetën teksa ishte duke shkuar me helikopter në dasmën e saj (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil ku dita më e bukur e një çifti, ajo e dasmës së tyre përfundoi në tragjedi. Sipas...

Nusja i futet në shtëpi gjatë natës dhe bën për spital ish-vjehrrën, policia shpall në kërkim 30-vjeçaren në Durrës

Një 30-vjeçare është shapllur në kërkim pasi akuzohet se ka dhunuar ish-vjehrrën e saj. Policia bën me dije se shtetasja me ininciale K.M, 30 vjeçe,...

Nusja vret me thikë vjehrrën në Dibër, policia arreston 44-vjeçaren

Policia ka arrestuar një 44-vjeçare në Dibër, pasi ka vrarë me thikë vjehrrën e saj. Sipas policisë, goditja ka qenë fatale, pasi vjehrra e 44-vjeçares...

Episod i veçantë, çon nusen me vello në portë, futbollisti shqiptar ‘djeg shaminë’ me penallti (VIDEO)

        View this post on Instagram       A post shared by Donald Rapo...

TËRËSISHT E PAZAKONTË/ Nusja lë dhëndrin dhe martohet me priftin

Një ngarje e pazakontë ka ndodhur në Indi ku në qytetin e Sironjt një nuse nuk u paraqit në dasmë dhe arsyeja ishte...prifti. ...

Historia e pazakontë/ Jetonin në një shtëpi dhe nuk flisnin, ja çfarë bën sot nusja për vjehrrën (Video)

Për mbi 20 vite kanë jetuar nën një çati, por Nazmia nuk është sjellë me vjehrrën ashtu siç është sjellë ajo. Nusja jeton në katin...

Dasmë në luftë, nusja fotografohet me fustan të bardhë para shtëpisë së bombarduar

Shtëpia iu shkatërrua nga bombarimet një javë më parë, por kjo nuse nuk ka hequr dorë të veshë fustanin e bardhë. ...

Lajmet e fundit