Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

nuse

TRONDITET Roskoveci, vjehrri VRET nusen dhe më pas vetëvritet (EMRAT)

Një ngjarje tragjike është shënuar ditën e sotme në Roskovec. Bëhet me dije se vjehrri shtetasi Xhevahir Hoxha, 61 vjeç, ka vrarë me thikë bashkëjetuesen...

Mos e humbisni këtë video/ Gent Zenelaj bëhet nuse dhe këtë dhuratë e ka nga e bija

Aktori Gent Zenelaj është mjaft aktiv në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan me ndjekësit video nga përditshmëria me vajzën e tij. Së fundmi...

Nuses i ndodh e papritura dhe ngel në mes të katër rrugëve, “përballet” me policin…(FOTO)

Një situatë e pazakontë i ka ndodhur një 29 vjeçareje, e cila po shkonte në Kishë për të bërë celebrimin e martesës me bashkëshortin...

Nusja vdes në dasmën e saj, e motra nuk humb kohë i “rrëmben” dhëndrin

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Indi ku një nuse humbi jetën gjatë ceremonisë së saj të martesës dhe ishte motra e...

Nuse për herë të parë pas shumë vitesh martesë, çifti realizon ëndrrën (FOTOT)

Historia që mbylli puntatën e shtatë të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e dashurisë së Erjonit dhe Emit. Në momentin...

‘Hobi saj është jeta e natës’, menaxheri i VIP-ave prezanton nusen

Menaxheri i Vip-ave Xhani Demika është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku poston foto e video nga më të ndryshmet. Xhani...

Dasmë private në një ishull, Agnesa Vuthaj martohet në fshehtësi

Ajo është ndër femrat më të pëlqyera dhe më të ndjekura. Bëhet fjalë për modelen Agnesa Vuthaj, e cila gjithmonë ka...

Lajmet e fundit