Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
18 °
Sht
19 °
Die
16 °
Hën
17 °
E enjte, 30 Mars, 2023

TAG

nuredin dumani

“Aty po ndodh diçka”, Karamuço për çështjen e Nuredin Dumanti: Një përplasje shumë e madhe mes…

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço ka folur për situatën e kriminalitetit në vend si dhe për çështjen e Nuredin Dumanit. Karamuço tha se diçka po...

Dëshmia e të penduarit të SPAK, Klevis Alla tregon pse “u prish” Dumani me “Mirin e Kolës”: I hyri vetja në qejf, po shiste...

Klevis Alla, një nga katër bashkëpunëtorët e Prokurorisë Speciale, në rrëfimin e tij tregon konfliktin e lindur mes vëllezërve Besmir e Viktor Haxhia dhe...

“Dumani, më i rëndësishmi që prokurori ka patur në dorë vitet e fundit”, gazetari: Ja çfarë pritet të ndodhë pas vizitave të prokurorëve belgë në...

Gazetarët Fatjona Mejdini dhe Xhevahir Zhabina kanë diskutuar  mbrëmrjen e sotme në lidhje me ndikimin që do të ketë dëshmia e Nuredin Dumanit, në...

“Plumbi i artë”/ Apeli i GJKKO lë në fuqi “burgun” për miqtë e Nuredin Dumanit

Gjykata e Apelit të Posaçëm Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar në kuadër të operacionit “Plumbi i arrtë” ka lënë në burg 6 nga...

90 mijë euro për “kokën” e Dumanit dhe të vëllait, KUSH është “Gazi” që i donte të vdekur

90 mijë euro janë ofruar për “kokën” e Nuredin Dumanit dhe vëllait të tij Dashamir Dumani. Për atentatin e dështuar, u kontraktua një person i...

Nuredin Dumani, jeta e hajdutit dibran që u bë killer me pagesë

“Unë jetoja në Durrës, me babain, mamanë, dhe vëllezërit. Të gjithë në një banesë. Asnjëherë nuk kam qenë i punësuar, por i vetëpunësuar në...

E punësuar në MEPJ, jep DORËHQJEN motra e Nuredin Dumanit: Jam në RREZIK për jetën!

Xhuljana Dumani, motra e Nuredin Dumanit ka dhënë dorëhqjen papritur ditën e sotme.  Ajo ishte e punësuar në Ministrinë e Punëve të Jashtme. Në letrën...

SPAK i kërkoi të mos nxirrte më asnjë dëshmi, flet gazetari Elton Qyno: Gati një valë e dytë arrestimesh, Dumani ishte vetëm “maja e...

Elton Qyno, gazetari që u thirr në ambientet e SPAK dhe ju kërkuar të mos nxirrte më në vazhdim asnjë dëshmi të të penduarit...

Kush e ka radhën? Nuredin Dumani dhe Henrik Hoxhaj “zbërthehen” sërish para SPAK-ut

Nuredin Dumani, i konsideruar një nga vrasësit më të rrezikshëm në vend dhe aktualisht në burg, mësohet se ditën e sotme po merret sërish...

Fotoja e tij u gjet në celularin e Dumanit/ Kush e planifikoi vrasjen e agjentit të krimeve, pse e donin të vdekur Krenar Guçen?!

Krenar Guçe është oficeri i Policisë i cili dyshohet se ishte vënë në shenjestër për t'u ekzekutuar nga vrasësi me pagesë Nuredin Dumani, shkruan...

Lajmet e fundit