Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

nuredin dumani

Nuredin Dumani rrëfen atentatin në Papër: Më rrethuan tre makina, dorëzova kallashnikovin, Talo Çela më preu rrugën dhe më qëlluan

Nuredin Dumani, një nga tre bashkëpunëtorët e SPAK, ka treguar momentin më të diskutueshëm të operacionit “Plumbi i Artë”. Bëhet fjalë për momentin kur...

I akuzuar për vrasjen e vëllezërve Haxhia, Besian Xhixha kërkon statusin e të penduarit: Do rrëfej krime të tmerrshme

Besian Xhixha, i arrestuar që në qershor të 2021, si pjesë e grupit kriminal që ekzekutoi vëllezërit Besmir e Viktor Haxhia në Durrës, njeriu...

AMP për Euronews Albania: ‘Plumbi i artë’ nuk u dekonspirua

Hetimi i Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore nuk ka zbuluar efektivë të dyshuar për dekonspirim në operacionin “Plumbi i artë” ku 13 persona nuk u...

“Dumani, i vetmi kriminel që ka ndihmuar drejtësinë”, Noka: S’më ka zgjedhur AliBasha, por demokratët

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Flamur Noka në seancën e sotme plenare akuzoi qeverinë se nuk po bën asgjë për të luftuar korrupsionin...

Vrasja e Emiljano Ramazanit, Dumani thotë se makina e u fsheh nga ish-kryetari i Komunës…

Nuredin Dumani, një nga bashkëpunëtorët më të rendësishëm të momentin që Prokuroria e Posaçme ka në dorë, ka nxjerrë emra të tjerë. Këtë herë...

Dumani nxjerr emrin e Arben Lazes: Në magazinën e tij u fsheh makina dhe vrasësit e Emiljano Ramazanit

I penduari i drejtësisë Nuredin Dumani vazhdon të nxjerrë emra të rinj gjatë dëshmive të tij për grupin hetimor të SPAK. Së fundmi ai...

Operacionalja e kapi sot në Durrës, Agim Gjini grabiti 20,000 euro në një Mercedes, Nuredin Dumani tregoi detajet në SPAK

Agim Gjini, i shpallur në kërkim nga SPAK dhe Policia e Shtetit pas dëshmisë së Nuredin Dumanit, është arrestuar në Durrës. Ai i shpëtoi...

“E pashë me sytë e mi”, Berisha habit me denoncimin e radhës: Nuredin Dumani me pushime në Golem, rrinte mes turistëve me çantë në...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim kësaj here në kufijtë e fantazisë. Ai thotë se vrasësi me pagesë i arrestuar me bujë dhe i...

SPAK merr në pyetje ish-oficerin Krenar Guçi, fotoja e tij u gjet në telefonin e Dumanit

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka marrë në pyetje ish-oficerin e krimeve të Elbasanit, Krenar Guçi, fotoja e të cilit...

Rikthimi i “Dosjes Tropoja”, i penduari i SPAK: Vrasjen e kushëririt të Fatmir Haklajt e mori përsipër Dumani, por e kreu një grup tjetër

Qyteti i Tropojës, i vendosr në kufirin më verior të Shqipërisë, kishte vite të largëta që nuk tronditej nga krimi.Aq sa kohët e errëta...

Lajmet e fundit