Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

nuredin dumani

Detaje nga atentatet në Elbasan, Nuredin Dumani vrau shokun e tij Klevis Kapllanaj për të humbur gjurmët e vrasjes së Emiljano Ramazanit

Detaje të reja bëhen me dije në lidhje me ngjarjet e rënda kriminale që kanë ndodhur së fundmi në qytetin e Elbasanit. ...

Policia blindon hyrje-daljet e Elbasanit, në shënjestër atentatori i Bujar Çelës

Elbasani është "blinduar" mbrëmjen e sotme nga efektivë të policisë, të cilët kanë ngritur postblloqe dhe po kryejnë kontrolle të shumta në disa akse...

Publikohet FOTO, ky është Nuredin Dumani, 37-vjeçari që ekzekutoi Bujar Çelën në Elbasan (DETAJE)

Është bërë publike foto e të rrezikshmit Nuredin Dumani, 37-vjeçari që akuzohet si një nga vrasësit e dyshuar të Bujar Çelës, një taksist, vëllai...

Lajmet e fundit