Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

nuredin dumani

A u dekonspirua operacioni? Eksperti i sigurisë: Kreu i SPAK tha se i kishin lokalizuar, por nuk i gjetën! T’u përgjohet telefoni policëve

Prokuroria Speciale dhe Policia e Shtetit zhvilluan dje operacione në disa qarqe të vendit dhe nga 32 urdhër-arreste ekzekutuan 18 prej tyre. Një pjesë...

FOTO nga spitali: Kjo është gruaja e avokatit që pagoi Nuredin Dumanin ta ekzekutonte! Shokët e tij e rrahën në mes të rrugës

Blerta Bengasi është gruaja e avokatit Alban Bengasi, i cili sipas rrëfimit të Nuredin Dumanit e kishte paguar këtë të fundit që ta rrihte....

Rrëfimi tronditës i Nuredin Dumanit: Avokati i njohur ofroi 120.000 që t’i ekzekutoja gruan! E tradhtonte me shokun e ngushtë!

Nuredin Dumani, një ndër vrasësit me pagesë më të rrezikshëm në Shqipëri, ka rrëfyer prej një muaji detaje nga ngjarjet ku ka marrë pjesë...

“E qëllova me pistoletën që më dhuroi Talo, por…”, ZBARDHET dëshmia e Dumanit, tregon me detaje për VRASJEN e Bujar Çelës

Hetimet e SPAK kanë hedhur dritë edhe mbi vrasjen e Bujar Çelës, vëllait të të shumëkërkuarit Talo Çela. Në fillim dyshohej se ekzekutuesi i...

“Dorjan Shkoza na tha se komshiu i tij kishte 500 mijë euro në banesë”, Dumani tregon grabitjen me Talo Çelën në Shijak, në shtëpi...

Nuredin Dumani i pandehuri i drejtësisë, ka treguar sesi bashkë me Talo Çelën, dikur miq e tani armik, kishin shkuar në një banesë për...

“Talo Çelën nuk do e shohim më asnjëherë”, Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: Dyshoj se…

Gazetari investigativ Artan Hoxha ngriti dyshime se i shumëkërkuari Talo Çela mund të jetë vrarë. I pyetur në emisionin "Opinion" se çfarë nënkuptoi kur tha...

DËSHMIA e Nuredin Dumanit: Më preku shumë vrasja e Fatmira Dedës, pasi e ekzekutuam premë gishtat me Talo Çelën dhe u bëmë vëllezër gjaku

Nuredin Dumani ka hedhur dritë mbi disa nga ngjarjet më të bujshme kriminale të ndodhura në vendin tonë gjatë viteve të fundit. Mes tyre...

“Dumani ka shkuar në vendet ku ka marrë porositë për vrasjet”, gazetarja Lala: I pandehuri i drejtësisë ka shumë për të tregua…

Gazetarja Klodiana Lala ka folur në lidhje operacionin e policisë dhe SPAK, ku u arrestuan 18 persona. Nuredim Dumani i pandehuri i drejtësisë ka zbardhur...

Vrasjet e bujshme në vend, ZBARDHEN AKUZAT ndaj Nuredin Dumanit dhe “ushtarit” të tij, të akuzuar për disa ekzekutime

Është zbardhur dosja e plotë e Nuredin Dumanit, i cili akuzohet i përfshirë në ngjarjet më të bujshme kriminale në vend. Nuredin Dumani sipas dosjes...

ZBARDHEN atentatet e BUJSHME në vend, Ervis Martinaj i dha 100 MIJË EURO Nuredin Dumanit të vriste Endrit Doklen, Florenc Çapja porositi vrasjen e...

Hetimet e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar kanë hedhur dritë edhe mbi atentatet mafioze më të bujshme në vend. Sipas SPAK,...

Lajmet e fundit