Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

numri i te infektuareve

Ulet numri i të infektuarve nga Covid në vendin tonë, 9 persona humbin jetën

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 495 raste të reja me Covid-19 dhe 9 humbje jetësh. Sipas njoftimit të Ministrisë së...

Lajmet e fundit