Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

numerimi i votave

Vijon debati në KAS, përfaqësuesi i LSI: Mirë që na vodhët votat, po s’na lini as të flasim

Ka filluar prej disa minutash mbledhja e radhës së KAS, ku në përfundim të rinumërimit të 144 kutive të qarkut të Beratit, rezultoi se...

Konflikt mes aleatëve demokratë, kandidati i PDIU ngre akuza: Po tjetërsohet vota për Agron Kapllanajn e PD! Do të thyejë herësin dhe të më...

Kandidati i PDIU Nustret Avdulla, i renditur i pesti në listën e PD në Fier ka ngritur akuza për aleatin e tij në këtë...

Me muzikë e fishekzjarre, socialistët festojnë fitoren e PS në Librazhd (VIDEO)

Simpatizantë dhe mbështetës të Partisë Socialiste janë mbledhur mbrëmjen e sotme në qendër të Librazhdit, ku kanë festuar fitoren e PS. Me fishekzjarre dhe muzikë...

DASH: SHBA presin nga kandidatët e udhëheqësit shqiptarë të pranojnë vendimin e votuesve

“Shtetet e Bashkuara presin nga kandidatët dhe udhëheqësit (e Shqipërisë) që të pranojnë vendimin e votuesve kur të përfundojë numërimi i votave,” tha për...

Përplasja e dhunshme te “1 Maji”, flet Pampuri: Dy persona hynë me bexhin e KQZ dhe dhunuan vëzhguesin e PD

Kandidatja për deputete e PD-së, Oriola Pampuri ka reaguar pas përplasjes së dhunshme në qendrën e numërimit te shkolla “1 Maji” në lagjen Ali...

PAMJE SHOKUESE/ KZAZ te shkolla “1 Maji” kthehet në arenë boksi, grushta e karrige kokës në prani të policisë

Qendra e numërimit në shkollën “1 Maji” në Tiranë është kthyer në arenë boksi.Komisionerët e kësaj qendre numërimi janë përplasur fizikisht mes tyre, ku...

Zv.ministri socialist bën llogaritë: PS ka 72 mandate të sigurt, por është në garë të plotë për 5 të tjera

Zv.ministri i Arsimit, Oltion Rrumbullaku, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka bërë llogaritë për ndarjen e mandateve të zgjedhjeve të 25...

Ndryshon ndarja e mandateve në rang kombëtar, PSD e Tom Doshit i “rrëmben” deputetin Partisë Demokratike

Partia Socialdemokrate i ka marrë një mandat deputeti Partisë Demokratike në qarkun e Shkodrës.Sipas përditësimeve të fundit nga KQZ, PSd ka arritur deri më...

Përfundon numërimi në BASHKINË RROGOZHINË, Partia Socialiste merr më shumë vota se opozita e bashkuar

Ka përfunduar numërimi i të gjitha qendrave të votimit në bashkinë e Rrogozhinës.Votat e qytetarëve kanë nxjerrë forcë të parë Partinë Socialiste, e votuar...

Përfundon numërimi në bashkinë Mallakastër, PS forcë e parë me rreth 900 vota më shumë se PD

Ka përfunduar numërimi i të gjitha qendrave të votimit në bashkinë Mallakastër, ku Partia Socialiste ka dalë forcë e parë.Në këtë bashki PS ka...

Lajmet e fundit