Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

nuk votojne

Të infektuar me Covid dhe të karantinuar, ja sa qytetarë nuk do të votojnë nesër në Vlorë e Himarë

Në qytetin e Vlorës nuk do të votojnë 127 qytetarë, të cilët janë të infektuar me Covid-19. Po ashtu dhe në Himarë nuk do të...

Lajmet e fundit