Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

nuk i ndaluan policise

E frikshme në Vlorë, makina që po ndiqej nga policia përplaset me një tjetër dhe përmbyset, plagoset rëndë një person

Një ngjarje e rëndë, por që fatmirësisht pa viktima ka ndodhur sot pasdite në Vlorë. Policia ishte duke ndjekur një makinë në rrethana ende...

Lajmet e fundit