Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

nudo

“Seks për intervista”, zbulohen pamjet nudo të gazetares ruse që u shpall non grata nga Kosova

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me gazetaren ruse Daria Aslamova, e cila u arrestua në Kosovë. “Virussia, një faqe e cila merret me...

Doli nudo në rrugët e Tiranës, policia del me njoftim zyrtar: Kishte rrahur familjarët, u dërgua në spitalin psikiatrik

Një burrë ditën e sotme u fotografua në rrugët e Tiranës teksa isshte duke ecur nudo. Pas kësaj video ka ardhur dhe njoftimi i policisë...

Biznesmenia e njohur nuk i lë vend imagjinatës, poston foton komplet nudo

Chiara Ferragni pëlqen që të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë e bën shpeh herë. Ajo është një ndër vajzat pa komplekse dhe...

VIDEO/ Gruaja proteston nudo në Festivalin e Kanës, rojet e sigurisë i mbulojnë pjesët intime me xhaketë

Një protestuese gjysmë e zhveshur dhe e lyer me ngjyrat e flamurit të Ukrainës, tërhoqi vëmendjen e  të ftuarve në Festivalin e Kanës.   Ajo...

VIDEO-SKANDAL/ Qytetari ecën NUDO në mes të bulevardit në Vlorë, kalon pranë fëmijëve por asnjë polic nuk e ndalon

Një skandal ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku një qytetar ka ecur nudo në mes të bulevardit për minuta të tëra. Siç shihet...

Beniada Nishani e thotë troç: Për 100 mijë euro dal shëtis nudo nëpër Tiranë

Beniada Nishani ka surprizuar publikun me një deklaratë drejtuar banorëve të “Big Brother VIP”. Modelja ka treguar se për të përfituar shifrën e 100.000 eurosh...

Prokurori “lë nam”, del nudo në rrugët e qytetit (Video)

Një prokuror në Poloni ka “lënë nam” në mes të rrugve pasi la dalë nudo në rrugë dhe më pas ka shkuar në supermarket. 38-vjeçari...

E shtrirë mbi krevat, Cardi B pozon nudo dhe “mbulon” pjesët intime me flokët kaçurrela (FOTO)

Këngëtarja e njohur amerikane Cardi B gjithmonë është në qendër të vëmendjes në medien rozë. Reperja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto...

Pas gjyqit me të atin këngëtarja “çmend” rrjetin, publikon foto komplet nudo përballë pasqyrës

Gjatë ditëve të fundit këngëtarja, Briteny Spears ka qenë në qendër të mediave pas procesit gjyqësor me babain e saj. Ajo e akuzoit të atin...

Tërësisht nudo, Demi Rose publikon fotot e nxehtë dhe “tërbon” rrjetin

Demi Rose njihet për fotot e saj të “çmendura” në rrjete sociale, por këto të fundit janë me të vërtetë shumë ‘hot’. Modelja e famshme...

Lajmet e fundit