Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

noterja

VIDEO/ E akuzojnë për falsifikim testamenti, noterja gjakos operatorin dhe kërcënon gazetarin në sy të policisë: Do të të vras!

Ditën e sotme emisioni “Stop” trajtoi rastin e një qytetareje, e cila thotë se noterja Majlinda Lleshi ka falsifikuar testamentin e vjehrrës së saj.  Qytetarja...

NGJARJA/ Vdes nga tumori, shoku i ngushtë e noterja i grabisin pasurinë

Një rast i rëndë mashtrimi është publikuar në media, ku një qytetari që ndërroi jetë nga tumori i është grabitur pasuria nga shoku i...

Iu merrte para qytetarëve përmes mashtrimit, gjykata lë në burg noteren Rezarta Koçi

Gjykata e Tiranës ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për noteren Rezarta Koçi, e cila u arrestua ditën e djeshme nga uniformat...

Merrte para nga qytetarët përmes mashtrimit, arrestohet noterja në Tiranë (EMRI)

Një 40-vjeçare ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për "Shpërdorim detyre" dhe "Vjedhja e kryer duke shpërdoruar detyrën". Bëhet me dije...

I shpërthyen makinën me tritol 6 ditë më parë, zbardhet MESAZHI KËRCËNUES ndaj noteres Rezarta Koçi në Tiranë

6 ditë më parë ish-noteres Rezarta Koçi i vendosën tritol në mjetin e saj tip “Range Rover”, të parkuar poshtë apartamentit të saj, ku...

Shpërdoroi detyrën në një akt noterie për kontrat qiraje, procedohet penalisht noterja në Tiranë (EMRI)

Një notere po procedohet panalisht pasi akuzohet për “shpërdorim detyre”. Dyshohet se noterja shpërdoroi detyrën në një akt noterie që ka lidhje me një kontrat...

Lajmet e fundit