Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
2.1kmh
75 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

norvegji

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, kapet në Morinë i dënuari me 10 vite burg në Norvegji

Policia Kufitare në Morinë ka arrestuar një shtetas nga Kosova, të shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik droge. Arrestimi provizor u...

Pagë mujore 4500 euro, ja vendi i cili po kërkon krahë pune

Norvegjia është vendi i cili po kërkon krahë pune. Portali zyrtar i punësimit atje bën me dije se kërkohen profesionistë në...

Norvegji: Interesi për pushime në Turqi është inekzistent. Shqipëria, domosdoshmëri këtë vit

Dy prej agjencive turistike më të mëdha në Norvegji, Apollo dhe Ving raportojnë për një interes të madh të turistëve norvegjezë për të vizituar...

Grabiten 400 objekte antike nga një muze në Norvegji

Rreth 400 objekte që datojnë që prej periudhës së Vikingëve janë grabitur në datat 11 dhe 13 gusht në muzeun e Bergen, në jugperëndim...

Vrasësi norvegjez thotë se izolimi në vilën me 3 dhoma ka shkelur të drejtat e tij

Ai jeton në një suitë me tre dhoma rreth 100 metra katrorë, ku ka një pistë vrapi, frigorifer, DVD Player, Sony PlayStation dhe një...

Drita të mistershme në qiellin e Oslos, qytetarët mbeten pa fjalë (Video)

Një fenomen i rrallë ka ndodhur ditën e djeshme në kryeqytetin e Norvegjisë, Oslo, ku disa drita të mistershme kanë ndriçuar nga toka në...


Lajmet e fundit