Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

Normaniu

Të përqafuara dhe siç i ka bërë nëna, Cardi B dhe Normaniu shfaqen “super hot” në videklipin e këngës së re (VIDEO)

Reperja e famshme Cardi B dhe Normaniu kanë realizuar videoklipin e këngës “Wilde Side”, duke u shfaqur nudo. Cardi B, e cila është edhe shtatzënë...

Lajmet e fundit