Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

nora malaj

Nora Malaj “tërhiqet” nga politika: Misionin tim e kam mbyllur, jam ndër të paktat politikane që i kam duart e pastra

Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj, ka deklaruar ditën e sotme se e ka mbyllur misionin e saj në politikë, duke paralajëmruar edhe një largim...

Nora Malaj kujton të atin e ndjerë për ditëlindje: Një puthje për ty drejt Parajsës, kam shum mall o ba

Ish-zëvendës ministrja, Nora Malaj në ditën e tij të lindjes ka kujtuar njeriun më të shtrenjtë, babain e ndjerë. Malaj përmes disa fotove mjaft të...

E dinit ju? Ava Max është mbesa e ish-deputetes së njohur të LSI-së

Këngëtarja e njohur, Ava Max dhe ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj kanë një lidhje shumë të afërt me njëra-tjetrën dhe ne nuk e dinim. Ka...

Nora Malaj heq këpucët dhe hipën mbi karrige: Edhe 17 ditë dhe e mira do të triumfoj mbi të keqen

Politikania Nora Malaj, njëherësh kandidate e LSI për Tiranën,  ditën e sotme ka zhvilluar një takim me gratë e fasonerive të cilat e kanë...

Nora Malaj del rrugëve të Tiranës dhe shpërndan programin e LSI, kush e pranon ka dhe 1 petull falas (FOTO)

Politikania Nora Malaj, njëherësh kandidate e LSI për Tiranën, ka shpërndarë sot në njësinë nr.10 në kryeqytet programin politik të kësaj force politike."Të gjithë,...

Mposhti Covid, Nora Malaj rrëfen vështirësitë: Nuk mbushesha dot me frymë, kërkoja vetëm dhallë! Djali nuk futej brenda… (SI E KUPTOVA SE ISHA INFEKTUAR)

Ish-zv. ministrja e Arsimit, Nora Melaj, e cila tashmë e ka mposhtur Covid sepse ka dalë negative dhe është në gjendje të mirë, ka...

Mposhti COVID-in, ish-zv.ministrja Nora Malaj transformohet totalisht pasi humb disa kilogramë

Ish-ministrja Nora Malaj pak ditë më parë njoftoi se ishte shëruar nga koronavirusi, duke ndarë me ndjekësit eksperiencën e saj. Ajo...

‘Nuk më besohet që e mposhta’, ish-deputetja e LSI-së shërohet nga Covid-19, tregon eksperiencën me virusin e rrezikshëm

Ish-deputetja e LSI-së Nora Malaj, është shëruar nga Covid-19. Lajmin e bën me dije vetë ajo përmes rrjeteve sociale, ku shkruan...

‘Jetova më shumë me ty se me nënën e babain tim’, Nora Malaj humb njeriun e dashur: Mu desh t’i mbyllja sytë…

Ish-deputetja e LSI-së, Nora Malaj, ka ndarë lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të vjehrrit të saj, të cilit i ka kushtuar edhe...

Humbi nënën disa ditë më parë, Nora Malaj përlotet në emision

Ish- deputetja e LSI Nora Malaj ka humbur para disa ditësh nënën e saj e cila ishte e intubuar nga ishemia. ...

Lajmet e fundit