Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

nora istrefi

A do të shkojë Nora në emisionin e Robert Berishës? Ja si përgjigjet kolegia e këngëtarit

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër personazhet që kanë ruajtur raporte shumë të mirë me njëri-tjetrin edhe pas divorcit të tyre. Ata kanë një...

“Nuk jemi ndarë asnjëherë”, e bënë rrjetin “lëmsh”, Robert Berisha reagon për herë të parë pas lajmeve për ribashkimin me Norën

Lajmi se Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ribashkuar ka bërë namin ditëve të fundit në rrjet. Gjithçka nisi nga një foto e publikuar ku...

Mamat se*si në “garë” me njëra-tjetrën, pas Norës dhe Hygerta Sakos, është radha e Eliona Pitarkës të “përvëlojë” rrjetin (FOTO)

Në pikun e verës vajzat e showbizit tonë si duket janë futur në “garë” me njëra-tjetrën se kush prej tyre ka trupin më seksi...

Njëra më seksi se tjetra, Dua Lipa dhe Nora bëjnë “xing” me bikini/ Kujt mendoni se i shkojnë më shumë?

Dua Lipa gjithmonë di si të tërheqë vëmendje me veshjet e saj dhe nuk mungojnë lëvdatat për të nga stilistët e njohur. Ajo nuk bën...

Mama më seksi, Nora Istrefi “çmend” Instagramin me fotot me bikini

Nora Istrefi është një ndër vajzat  më seksi të showbizit shqiptar. Ndonëse ka disa vite që i rëndojnë mbi supe dhe është mami e...

Pas ndarjes nga Nora Istrefi, Robert Berisha bën deklaratën e fortë: Nuk kam më dashuri për të tjerat

Pas ndarjes së bujshme nga këngëtarja, Nora Istrefi, Robert Berisha është përfolur herë pas here për lidhje me bukuroshet e ekranit shqiptar. Së fundmi ai...

Prej kohësh të ndarë, por Nora vijon ta mbështesë Robertin, ja gjesti fisnik që bën për të

Nora Istrefi dhe Robert Berisha prej kohësh s’janë më bashkë, por janë ndër të pakëtat çifte të ndara në paqe. Ata...

Nora Istrefi siç nuk e keni parë asnjëherë: Poston foton pa pikë grimi në fytyrë

Nora Istrefi është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh...

I përfundoi në spital, Nora Istrefi tregon gjendjen shëndetësore të së ëmës (FOTO)

Nëna e këngëtareve të njohura Nora dhe Era Istrefi, ka pasur komplikacione me shëndetin e saj. Ajo ka përfunduar në spital, madje i është...

E ngacmoi për këngën e Norës, Roberti ofendon komentuesin

Nora Istrefi dhe Butrint Imeri kanë prezantuar së fundmi këngën e tyre më të re të titulluar "Dy Zemra", ndërkohë që komentet kanë qenë...

Lajmet e fundit