Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

Noizy

Tan Brama hedh akuza për Arilena Arën: S’më ka paguar për 3 klipe, bën këngë me Noizyn për klikime

Koreografi Dritan Brama ka thënë se këngëtarja Arilena Ara nuk e ka paguar për 3 klipe. Ai është shprehur se Arilena ishte nga ata personazhe...

“Noizy nuk më ka kthyer lekët, s’ma ka ditur”, reperi i njohur: Mund të isha bërë bos me pallatet e mia

Dikur investitor i Noizyt dhe mik i tij, sot reperi GBMC, thotë se është penduar që ka shpenzuar aq shume para për karrierën e...

Pas Stresit dhe Noizy-it, ndodh edhe pajtimi i “dy armikeve të përbetuara”

Kryefjala e mediave rozë në të gjithë botën gjatë orëve të fundit sigurisht që është pajtimi i Selena Gomez dhe Hailey Bieber. Po, po,...

Cllevio “ul gjakrat” me Noizyn, e zbulon për herë të parë: Na pajtoi Dritan Dajti, s’ja prishja dot

Reperi Cllevio Serbiano, prej muajsh është një ndër emrat më të lakuar në media. Kleviol Ahmeti u përfol gjëre e gjatë pas sherrit të...

VIDEO/ Stresi rreh dhe poshtëron publikisht shokun e Noizyt

Reperi Stresi, ose emri i vërtetë Arkimend Lushaj është një emër mjaft i njohur sa i përket “rrëmujave”. Ai është bërë jo rrallëherë objek bisede...

Denis Dollapi në koma prej 12 vitesh, Noizy flet për sherrin me fansat e Stresit në 2010

Noizy foli për herë të parë mbrëmjen e sotme për një plagosje që ka ndodhur vite më parë, historinë e Denis Dollapit, adoleshentit që...

Noizy zbulon shumën marramendëse: E bëra vetë koncertin në Tiranë, harxhova 500,000 euro

Reperi Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit Noizy, e cilësoi një ëndërr të bërë realitet koncertin Alpha Show, ku u shitën mbi...

Noizy dhe Stresi u përqafuan dje, por Denis Dollapi dergjet në koma prej 12 vitesh nga sulmi mes fansave të OTR dhe TBA

Janë të largëta ditët kur Stresi dhe Noizy dolën kundër njëri tjetrit me grupet e veta. Përveç anëtarëve të grupit, ata kishin pas vetes...

Mblodhi mijëra fansa në shesh, reagimi i parë i Noizy-t pas koncertit të “Alpha Show”

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t mblodhi mbrëmjen e djeshme dhjetëra qytetarë të cilët shijuan performancat e artistëve të njohur shqiptar dhe jo vetëm. Në skenë...

Prej vitesh “armiq të përbetuar”, Noizy dhe Stresi i japin fund sherrit, përqafohen në skenën e koncertit të madh në Tiranë

Reperi Noizy ka mbajtur një koncert mbrëmjen e djeshme në Sheshin “Nënë Tereza” të quajtur “The Alpha Show”. Në këtë koncert kane qenë të ftuar...


Lajmet e fundit