Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Nju Jorku

Stuhia IDA godet Nju Jorkun, qyteti shpall gjendjen e jashtëzakonshme

Gjendja e jashtëzakonshme është shpallur në qytetin e Nju Jorkut pasi u godit nga reshjet rekord të shiut dhe përmbytjet si pasojë e stuhisë...

KUJDES, IMAZHE TË RËNDA nga Nju Jorku! Dhjetëra çanta trupash mbi njëra-tjetrën, s’ka më vend në morg

Pamje shokuese vijnë nga New Yorku, teksa në spitalin e qytetit në Brooklyn nuk ka vend në morg, ndërsa të vdekurit nga Covid-19 shihen...

Lajmet e fundit