Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

njoftim

Ndryshon lëvizja e mjeteve në lotet 2 dhe 3 të Unazës së Tiranës, ARRSH njofton: Si do të qarkulloni gjatë 10 ditëve

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se për 10 ditë do të devijojë trafikun, pasi do të nisin punimet për zbatimin e projektit “Rikualifikimi i akseve...

Miriam Canit i ndodh e papritura, Alban Skënderaj del me njoftimin e rëndësishëm

Si shumë artistë dhe personazhë të tjerë publikë edhe këngëtarja Miriam Cani ka rënë pre e një sulmi kibernetik. Ka qenë Albani, partneri i saj,...

Ambasada Ruse në Tiranë jep njoftimin e rëndësishëm: Ndërpriten përkohësisht pritjet e vizitorëve (Arsyeja)

Ambasada ruse në Shqipëri njofton se nga data 25 prill Dega Konsullore, për arsye teknike do të ndërpresë përkohësisht pritjet e vizitorëve. Me anë të...

Ambasada e SHBA jep njoftimin e rëndësishëm për shtetasit amerikanë në Shqipëri

Ambasada amerikane në Tiranë ka shpërndarë një njoftim për vende pune në ekipin e saj. Përmes një postimi në faqen zytare, ambasada bën me...

Tirana ngel pa drita mbrëmjen e sotme, zbulohen zonat pa energji elektrike (NJOFTIMI I OSHE-SË)

OSHE përmes një postimi në rrjetet sociale ka bërë me dije se nga operatorti i nënstacionit Rajonal të OST është stakuar çelësi 20kV i...

Ambasada gjermane jep njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët: “Mbyllen” vizat, takimet e anuluara rikthehen…

Ambasada gjermanë në Tiranë ka dhënë një njoftim të rëndësishëm për qytetarët shqiptarë. Në njoftim bëhet me dije se duke filluar nga sot sektori...

Moti i keq godet vendin, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar problematika në...

Stuhia godet vendin, OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm

Operatori i Sistemit të Shpërndarjes, OSSH Sh.A, ka bërë me dije se moti i keq me reshje të dendura shiu ka shkaktuar problematika në...

Kapiteneria e Vlorës njoftim për motin e keq: NDALOHET rreptësisht dalja në det e anijeve derisa të përfundojë stuhia

Kapiteneria e Vlorës duke marrë parasysh situatën meteorologjike në të cilën ndodhemi ka njoftuar se të gjitha anijet e peshkimit dhe mjetet e vogla...

Nuk e keni plotësuar ende Lotarinë Amerikane? Ambasada e SHBA njofton qytetarët: Kini kujdes…

Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një njoftim për qytetarët shqiptarë, lidhur me aplikimet për Lotarinë amerikane. Përmes një postimi në faqen zyrtare, ambasada...

Lajmet e fundit