Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

njoftim policie

Arrestohen dy turq në Rinas, tentuan të udhëtonin drejt Italisë me pasaporta false

Dy të rinj turq që po tentonin të kalonin drejt Italisë me pasaporta false janë arrestuar ditën e sotme nga policia në aeroportin e...

VIDEO-EMRI/ Transportonte emigrantë të paligjshëm me “Benz-in” e tij, arrestohet 42 vjeçari në Fier

Një 42 vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Fier, pasi me makinën e tij tip “Benz” po transportone 3 emigrantë të paligjshëm. Policia bën...

EMRI/ Arrestohet 35 vjeçari nga Pogradeci, po transportonte emigrantët që u ikën efektivëve të policisë nga furgoni

Policia ka arrestuar ditën e sotme 35 vjeçarin Enrik Shyti, i cili ishte shoferi i furgonit me të cilin po udhëtonin 21 emigrantët, të...

EMRI/Falsifikoi materialet dhe rezultatin zgjedhor në Kavajë, arrestohet 34 vjeçari

Policia ka vënë në pranga 34 vjeçarin Flamur Lika nga Kavaja, i cili është dënuar me 3 vite burg për veprën penale “Falsifikimi i...

E RËNDË/ Mbytet një burrë te Liqeni Artificial i Tiranës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme te Liqeni Artificial i Tiranës, ku është gjetur i mbytur një burrë rreth 70 vjeç. Identiteti...

EMRAT/ Identifikohen dy viktimat që humbën jetën në aksidentin tragjik në Marinzë

Një aksident tragjik ndodhi ditën e sotme në Marinzë të Fierit, ku një makinë tip “Mitsubishi” ra në një kanal me ujë dhe për...

EMRI/Arrestohet në flagrancë 45 vjeçari nga Durrësi, i sekuestrohen mbi 12 kg kanabis dhe 1 ikonë e vjedhur në një kishë

Policia ka arritur të arrestojë ditën e sotme në flagrancë 45vjeçarin Çim Proshka nga Durrësi, i dënuar më parë për kultivim të bimëve narkotike...

EMRI/ Ndihmonte emigrantët e paligjshëm të kalonin kufirin, arrestohet 47 vjeçari nga Tirana

Policia ka arrestuar ditën e sotme 47 vjeçarin Arjan Hoxha, i cili akuzohet se ndihmonte emigrantët e paligjshëm të kalonin kufirin në këmbim të...

EMRI-VIDEO/ Ishte kthyer në “tmerrin” e qytetarëve, arrestohet 29 vjeçari në Shkodër

Policia ka arritur të arrestojë në Shkodër 29 vjeçarin Kristjan Arra, i cili dyshohet se është autor i 6 vjedhjeve brenda muajit korrik. Në 3...

Kishte kultivuar kanabis në tokën e tij, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë, e pëson edhe i ati

Një 20-vjeçar është arrestuar nga Policia e Tiranës pasi akuzohet për kultivim të lëndëve narkotike. Uniformat blu bëjme e dije se shtetasi I.A, 20 vjeç,...

Lajmet e fundit