Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

njesia 7

Etilda Gjonaj dhe vajzat e FRESSH fitojnë mbi djemtë në volejboll, tek Njësia 7 nuk bëhet vetëm politikë

Ministren e Drejtësisë Etilda Gjonaj jemi mësuar ta shohim teksa artikulon vendosmëri për realizimin e plotë të Reformës në Drejtësi. Ndërsa sot nën petkun...

Transformohet blloku i banimit në Njësinë 7, Veliaj: Platforma jonë është PUNA. Tirana s’ka nevojë për programe mashtrimi si ai që kishim në mandatin 2011-2015

Trotuaret e reja, kanalizimet, ndriçimi dhe sinjalistika i kanë ndryshuar faqen bllokut të pallateve, që njihen si “ish-Nyja e Betonit” në Njësinë 7. Investimi...

Lajmet e fundit