Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

njesia 5

Kryetarja e PS në njësinë 5 përqafon Ori Nebiajn, Majko: Është vajza më e mirë e PD, shpresoj të jetë në parlament, unë vetë...

Vijon numërimi i votave në njësinë nr.5 në Tiranë, ku PS është në avantazh me 18 mandate të blinduara. Duke qenë se ministri Pandeli...

Numëruesit te “Vasil Shanto” nuk mbajnë më, ndërpritet leximi i votave për 6 orë, 47 kuti të pahapura

Procesi i numërimit të votave në shkollën “Vasil Shanto” në Tiranë është ndërprerë pas mesantës. Mësohet se numërimi i votave të Njësisë 5 do...

LSI takim me vajzat dhe gratë e Njësisë 5, Gjosha: Mbështetja ekonomike e gruas, zhvillim për Shqipërinë

Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi një takim me vajzat dhe gratë e Njësisë administrative nr. 5 në Tiranë. Të pranishëm ishin Kryetari i LSI-së,...

Lajmet e fundit