Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

njeriu i vitit

Zelensky në kopertinën e revistës “Time”, zgjidhet “Njeriu i Vitit”

Presidenti Volodymyr Zelensky është shpallur personi i vitit 2022 nga revista Time. “Time” jep çdo vit një çmimi vjetor nga redaktorët e revistës amerikane, dikujt...

Presidenti Ilir Meta vlerësohet me titullin “Njeriu i Vitit” në Shkodër

Presidenti Ilir Meta është vlerësuar me titullin "Njeriu i vitit" në aktivitetin tradicional të organizuar nga familjet shkodrane ditën e sotme. Në një postim në...

Ëndërron Marsin dhe me një kërcitje gishtat lëviz tregun e aksioneve, ky është Elon Musk! Njeriu i vitit

Njeriu më i pasur në botë hedh satelitët në orbitë dhe përdor diellin, drejton një makinë që ai vetë e krijoi dhe nuk përdor...

Njeriu i vitit në revistën ‘Time’, Trump: Askush nuk e meriton përveç meje

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është i bindur se do të jetë në kopertinën e revistën “Time” si njeriu i...

Lajmet e fundit