Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

njerez dhe fate

“Njerëz dhe Fate, sfida e jetës sime”, Arben Derhemi zbulon aktorët e serialit me 15 seri të reja

Aktori i njohur Arben Derhemi ka folur rreth serialit “Njerëz dhe Fate” të cilin e cilësoi si sfidën e jetës së tij. Lajmi se ky...

E mbani mend Didin e ‘Njerëz dhe Fate’? Ja si duket aktorja pas 15 vitesh

‘Njerëz dhe Fate’ vazhdon të jetë një ndër serialet më të pëlqyera shqiptare dhe batutat e shumë personazheve kujtohen ende gjatë ditëve të sotme....

RTSH rikthen për shikuesit telenovelën “Njerëz dhe Fate”

Televizioni Publik Shqiptar do të rikthejë për shikuesit telenovelën e parë shqiptare, “Njerëz dhe Fate”.  20 seritë e telenovelës do të shfaqen...

Lajmet e fundit