Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Një tjetër tërmet lëkund vendin

Një tjetër tërmet lëkund vendin, ja ku ishte epiqendra

Një tjetër tërmet është regjistruar pak më parë në vendin tonë. Sipas Institutit të Gjeoshkencave tërmet ishte me magnitudë 3.4 dhe...

Lajmet e fundit