Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
48 %
3.6kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
31 °
Die
31 °
E mërkurë, 17 Gusht, 2022

TAG

nje grua

25 vjeçari nga Lushnja prangoset në Durrës, përndiqte një grua me makinë, nuk kishte as patentë

Një i ri nga Lushnja është arrestuar nga Policia e Durrësit, pasi përndiqte në mënyrë të vazhdueshme një shtetase. 25 vjeç akuzohet për veprat...

I bënte presion një gruaje me telefon, 36 vjeçari arrestohet në Lushnje dhe i dorëzohet shërbimeve të Tiranës (EMRI)

Erion Trifoni, një 36 vjeçar nga Fier i shpallur në kërkim për kanosje, është arrestuar nga Policia e Lushnjës. Ky shtetas ka kërcënuar përmes...

Një grua dhe një burrë gjenden të vetëvarur në Fier, në Ardenicë fermeri zbulon kocka njeriu duke punuar tokën

Dy persona janë gjetur të vetëvarur nga familjarët e tyre, pasi vuanin nga depresioni. Bëhet fjalë për një grua 53 vjeçe në Lushnjë dhe...

“Nuk duam të çojmë një zgjatim të PS-së”, Damian Gjiknuri flet për Presidentin e ri: Mundësitë që të jetë një grua janë të mëdha

Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Giknuri, ka folur sot për procesin e zgjedhjes së Presidentit të ri të vendit. Numri dy i socialistëve,...

E rëndë, gjendet e pajetë një grua brenda një makine në Durrës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Durrës, ku është gjetur e pajetë një grua. Policia njofton se është gjetur në lagjen...

U mbytën në plazhin e Spillesë, identifikohen dy viktimat nga Maqedonia e Veriut, një grua rezulton e zhdukur (EMRAT)

Mirko Micevski dhe Cvetko Mitanovski janë dy personat që humbën jetën ditën e sotme në plazhin e Spillesë në Kavajë. Pushuesit nga Maqedonia e Veriut...

Përndiqte prej kohësh një GRUA, arrestohet teksa tenton t’i futet në shtëpi

Policia e Tropojës ka arrestuar një 52-vjeçar pasi prej kohësh përndiqte një 50 vjeçare. Në pranga është vënë shtetasi I.B., nga...

Aksident në aksin Gjirokastër-Kakavijë, plagoset një grua

Një tjetër aksident është shënuar këtë mëngjes. Pas Tiranës, ku makina përplasi për vdekje një këmbësore, në aksin Gjirokastër-Kakavijë një makinë ka dalë nga...

Lajmet e fundit