Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
2.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
34 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

nje femije

E rëndë, shpërthen bombula e gazit, humb jetën një fëmijë dhe plagosen katër të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lancashire në Angli, ku një shpërthim i një bombule gazi ka shkaktuar një viktimë dhe disa të...

Aksident i rëndë në Përrenjas, 3 të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Përrenjas. Janë përplasur dy automjete  me  njëra-tjetrën dhe kanë mbetur të plagosur, 3...

Lajmet e fundit