Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Nisma Thurje

“Humbi gjurmët” pas 25 prillit, Pano Soko “godet” me ironinë: Këtu po vriten biznesmenët, shkoi për lesh rritja ekonomike

Pano Soko, kandidat për deputet në Tiranë nga Nisma Thurrje, në parlamentaret e 25 prillit, rikthehet me një ironi të goditur për ngjarjet e...

Nuk fitoi mandatin, por fitoi dashurinë, Endri Shabani poston foto me të fejuarën dhe i dedikon poezinë e Dritëroit

Kandidati për deputet i Partisë Nisma Thurje, i renditur i dyti në qarkun e Durrësit mori vetëm 127 vota duke mos mundur të marrë...

Braktisi emisionin e Eni Vasilit, Endri Shabani u kërkon ndjesë shikuesve: Këta marrin pagesa nga 25.000 euro, nuk mu dha hapësira të thoja të...

Endri Shabani, drejtues i Nismës Thurje braktisi mbrëmjen e djeshme emisionin e Eni Vasilit duke pretenduar se moderatrja nuk po e lejonte të mbaronte...

Artan Koni njofton publikisht: U tërhoqa nga Nisma Thurje! Kur u kthye në parti politike ndryshuan shumë gjëra

Mjeku i njohur Artan Koni njofton publikisht se është tërhequr nga kandidimi si deputet, nën siglën e Nismës Thurje, për zgjedhjet e 25 prillit.“Mendoja...

Kandidon për herë të parë si deputet me ‘Nismën Thurje’ në zgjedhjet e 25 prillit, habit Pano Soko: Nuk dua të jem në pushtet,...

Kandidati për deputet në zgjedhjet e 25 prillit në siglën e "Nismës  Thurje", Pano Soko ka pranuar se politika shqiptare bën fushatë negative dhe sipas...

Zgjedhjet e 25 prillit, Rudina Hajdari: Quhemi lëvizje dështakësh vetëm nëse…

Deputetja, Rudina Hajdari ka parashikuar edhe një dështim në zgjedhjet e 25 prillit me partinë më të re "Nisma Thurje".   E...

Kandidate e ‘Nismës Thurje’ në zgjedhjet e 25 prillit, Rudina Hajdari: Erdhi natyrshëm, lufta ndaj oligarkisë politike na bëri ekip

Deputetja, Rudina Hajdari ka sqaruar arsyet që e shtynë për të qënë pjesë e 'Nismës Thurje' në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021.   ...

Zbulohet kush është kryetari i partisë ‘Nisma Thurje’, ja ku do të kandidojë Rudina Hajdari

“Nisma Turje” është partia e re e cila do të garojë në zgjedhjet e 25 prillit të vitit të ardhshëm, por deri më tani...

Pjesë e nismës ‘Thurje’, Rudina Hajdari nis takimet e fushatës elektorale: Të bashkohemi, më shkruaj!

Rudina Hajdari është tashmë pjesë e Nismës Thurje e cila mesa duket ka ndezur gjithashtu 'motorët' e garës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit...

E PAPRITUR/ GJONI dhe HAJDARI në takimin e Nismës ‘Thurje’, gati projekti i ri politik?  (FOTO)

Dy deputetët e opozitës parlamentare Ralf Gjoni dhe Rudina Hajdari morën pjesë në takimin e ‘’Nismës Thurje’’ me qytetarët e Gjirokastrës në kuadër të...

Lajmet e fundit