Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
35 %
8.2kmh
20 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

nipi

Në pritje për t’u bërë baba, nipi u lutet gjyshërve me lot në sy: Dua të jetojmë bashkë!

Igli rrëfeu në “Ka Një Mesazh Për Ty” se është rritur nga gjyshërit nga babai prej moshës 3-vjeçare kur i ati ndërroi jetë. Ai...

Befason nipi i Ismail Qemalit: Ai ishte mason, edhe unë jam! Ka shenja që nga fëmijëria

Nedim Vlora, nipi i Ismail Qemal Vlorës, është shprehur mëngjesin e kësaj të hëne në 110 vjetorin e Flamurit dhe Pavarësisë, se Ismail Qemali...

Në vigjilje të 110-vjetorit të Pavarësisë, Begaj takohet me nipin e Ismail Qemalit

Presidenti Bajram Begaj është takuar ditën e sotme me Nedim Vlorën, nipin e Ismail Qemalit, themeluesit të shtetit shqiptar dhe figurës qendrore të shpalljes...

Policia aksion në aksin Qafë-Kashar, ndalohet me makinë të blinduar nipi i deputetit të PS Rrahman Rraja

Policia e Shtetit është duke zhvilluar një aksion policor në aksin rrugorë Qafë-Kashar. Bëhet me dije se gjatë këtij aksioni është ndaluar edhe nipi i...

Xhaxhi vrau nipin, skafi përplasi për vdekje 7-vjeçaren, fati tragjik i fëmijëve që kthen nga emigrimi për pushime dhe humbën jetën në Shqipëri

Ngjarje tragjike janë shënuar në vend gjatë kësaj vere, ku dy fëmijë që ishin kthyer në atdhe me prindërit për të shijuar pushimet, humbën...

Nga Nikla në Pukë me parcela me drogë, 45 vjeçari me djalin dhe nipin adoleshent arrestohen duke vaditur kanabisin (VIDEO)

Tre persona janë arrestuar nga Policia në Pukë, pasi janë kapur dike vaditur qindra rrënjë kanabisi. Në pranga ka rënë një 45 vjeçar, djali...

Gjobë 10 milionë dollarë nipit të Alqi Bllakos? Reagon avokati: Lajme të pavërteta! Klienti im nuk ka as lidhje gjaku e as njohje me...

Sokol Hazizaj, avokati mbrojtës i ish-deputetit socialist Alqi Bllako, reagon për lajmet e shpërndara pasditen e sotme në disa media, se një person i...

Drogë me vlerë 1 mln euro, DEL VIDEO e aksionit, si ranë në gjurmët e policisë italiane Agim Kajmaku dhe nipi i tij

Policia italiane ka publikuar pamje nga operacioni, ku ra në pranga ush-kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku dhe nipi i tij. Kajmaku dhe nipi i tij...

E rëndë në Greqi, shqiptarja hedh nga ballkoni nipin 5 vjeç dhe mbesën dy vjeçare, më pas hidhet dhe vetë

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Greqi, ku një shqiptare ka hedhur nga ballkoni dy fëmijët e vegjël të motrës. Mediat...

Mori nipin dhe mbesën me vete për të punuar tokën, përmbyset zetori në Divjakë, 10-vjeçarja në gjendje të rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Divjakë, ku kanë mbetur të plagosur tre persona. Bëhet me dije se  Xhevahir Allkja, kishte...

Lajmet e fundit