Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Nikos Dendis dhe Edi Rama

Ministri i Jashtëm i Greqisë telefonon Ramën në mbrëmje, zbulohet qëllimi i bisedës

Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Dendis, mbrëmjen e djeshme ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministrin Edi Rama. Lajmin e...

Lajmet e fundit