Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

nikolla jesku

Falsifikonte leje qëndrimi për emigrantët, arrestohet pogradecari (EMRI)

Një 49-vjeçar është arrestuar nga policia e Pogradecit, pasi akuzohet se falsifikonte leje qëndrimi dhe kalimi për emigrantët për në vendet fqinje. Pas dy muaj...

Lajmet e fundit