Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
38 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
28 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021

TAG

nikoll lesi

Gazetari zbulon marrëveshjen Rama – Basha: Genc Ruli do të jetë Guvernator i Bankës së Shqipërisë, ja PRESIDENTI i ri që do të dalë...

Gazetari Nikoll Lesi në një editorial në gazetën “Koha Jonë” ka zbuluar marrëveshjen mes kryeministrit Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha. Sipas tij, dy liderët...

Nikollë Lesi: A rrezikon jetën Lulzim Basha me vendimin për përjashtimin e Berishës nga PD?

Vendimi për të përjashtuar Berishën mund të jetë rrezik për jetën e Lulzim Bashës.  Kështu shkruan gazeta Koha Jonë e drejtuar nga Nikollë Lesi....

“Plas sherri në Presidencë, kanë mbaruar dekoratat”

Presidenti i Republikës, Ilir Meta është kritikuar shpeshherë dhe ironizuar gjithashtu lidhur me procesin e tij të dhënies së dekoratave në ambientet e Presidencës,...

Nikoll Lesi: Meta nuk shkarkohet, synon LSI-në për t’u bërë edhe njëherë kryeministër

Botuesi i njohur Nikoll Lesi, përmes një editoriali në gazetën e tij “Koha Jonë” thotë se me shumë gjasë presidenti Ilir Meta nuk do...

Pas sherrit me Presidentin, NIKOLL LESI sjell së shpejti librin “ILIR META”

Botuesi i njohur Nikoll Lesi pritet të nxjerrë shumë shpejt në treg librin e titulluar “ILIR META”. Burime të Newsbomb.al tregojnë se pas sherrit mes...

Zbërthehet fuqishëm Nikoll Lesi: Ilir Metën e njoh që kur më priste te dera e bilardos që të mbaroja lojën… (Botuesi tregon konfliktin me...

Nga Nikoll Lesi Ilir Metën e kam mbrojtur në disa çështje jetike për vendin dhe nuk jam penduar. KOHA JONE e ka mbrojtur kur Berisha...

Nikoll Lesi: Edi Rama është “Merkeli burrë” i Shqipërisë, nuk e konkurron dot njeri (Video)

Botuesi i njohur Nikoll Lesi duket se ka ndryshuar qëndrim ndaj kryeministrit Edi Rama. Në një editorial në Koha Jonë ku është e vështirë të...

Nikollë Lesi u shpall luftë të gjithëve, “Nga Lufta vijmë dhe në LUFTË po shkojmë”, slogani më i ri i KOHA JONE, mbyllet gazeta...

Botuesi i gazetës “Koha Jonë” Nikollë Lesi lajmëron mbylljen në print të Gazetës “Koha Jonë”, pikërisht pak javë pasi kjo gazetë festoi 30 vjetorin...

“Pse nuk e dekorove gazetën për 30 vjetor”, ironia therëse e Ylli Manjanit: Nikollë, dekoratën e Koha Jonë e mori Vasili… Laçi, pas vdekjes

Nikoll Lesi, botuesi i gazetës “Koha Jone” që këtë vit festoi 30 vjetorin e themelimit të saj, i ka shkruar dje një letër Presidentit...

Nikoll Lesi i “hap punë” Ilir Metës: Zoti President, si nuk dekorove gazetën “Koha Jone” për 30 vjetor?! (Komenti)

Nga Nikoll Lesi Në historinë e një vendi disa gjëra janë shumë të rëndësishme. Një ndër to mbetet media e lirë, pushteti i katërt, siç...

Lajmet e fundit