Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

nikoll fufi

SHÇBA zbardh përplasjen në Mamurras: Të afërmit e ish-deputetit u bënë pritë policëve, David Madani nxori armën e shërbimit dhe i paralajmëroi; plagosi Nikoll...

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Akesat në Policinë e SHtetit, zbardh ngjarjen e ndodhur pasditen e djeshme në qendër të Mamurrasit, ku u...

Arrestohet oficeri i policisë David Madani, plagosi dy kolegët dje në Mamurras dhe të afërmin e ish-deputetit

Oficeri i patrullës David Madani është arrestuar nga SHÇBA-ja. Madani dje, në tentativë për të ndaluar disa persona që nuk iu bindën urdhrit të...

Plagosja e policëve në Mamurras, arrestohen edhe dy të tjerë, mes tyre vëllai i Nikoll Fufit (EMRAT)

Efektivët e repartit “Shqiponja” kanë bërë të mundur sot pasdite arrestimin dhe shoqërimin në komisariat edhe të dy personave të tjerë që mund të...

Lajmet e fundit