Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

TAG

Niko Zaimi

Vodhën dy dyqane dhe një shtëpi, goditet grupi i “skifterave” në Lushnjë: Sekuestrohen mijëra euro, lekë dhe bizhuteri (EMRAT)

Niko Zaimi, Erion Kondi dhe Klaudjo Myrtja janë arrestuar në flagrancë nga Policia pasi dyshohet se janë autorë të tre vjedhjeve të ndodhura më...

Lajmet e fundit