Tirana
few clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
28 %
9.3kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
14 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

Niko Shupuli

Kandidat për Primaret në Bashkinë e Përmetit, tërhiqet nga gara Niko Shupuli

Është tërhequr nga procesi i “Primareve” Niko Shupuli, që kishte shpallur kandidaturën për garën në Përmet. Burime për media bëjnë me dije se Shupuli ka...

Bllokimi i bashkive, ish-kryebashkiaku demokrat refuzon pasuesen e tij

Aksioni opozitar për kundërshtimin e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit do të vazhdojë dhe në qytetin e Përmetit. Ish-kryebashkiaku Niko Shupuli...

Rama sfidon kryebashkiakun e Përmetit: Ka ardhur koha të shkosh në shtëpi

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Përmet, në kuadër të dialogut me qytetarët për projektin kombëtar 'Bashkia që duam'. Ai është duke...

Lajmet e fundit