Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

nikla

Nga Nikla në Pukë me parcela me drogë, 45 vjeçari me djalin dhe nipin adoleshent arrestohen duke vaditur kanabisin (VIDEO)

Tre persona janë arrestuar nga Policia në Pukë, pasi janë kapur dike vaditur qindra rrënjë kanabisi. Në pranga ka rënë një 45 vjeçar, djali...

Vrajsa e Martiajt dhe dy miqve të tij, Klodiana Lala: Të gjithë BOSËT e NIKLËS dje ishin jashtë Shqipërisë

“Të gjithë bosët e Niklës, ditën e djeshme kanë qenë jashtë Shqipërisë, sipas sistemit TIMS”, kështu është shprehur gazetarja Klodiana Lala teksa ka folur...

Drogoi, përdhunoi dhe i vuri tritol 17-vjeçares në Fushë Krujë, arrestohet i riu, pjesë e bandës së prostitucionit (DETAJE-VIDEO)

Arrestohet një 23 vjeçar në Tiranë i kërkuar për shfrytëzim prostitucioni. Në flagrancë u kap Alket Brata 23 vjeç, banues në...


Lajmet e fundit