Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Nikel

Çfarë po ndodh?! 13 furgonë të FNSH nisen drejt Niklës dhe Ishmit, mbështeten nga Policia e Durrësit dhe ajo e Tiranës

13 furgonë të Forcave të Ndërhyrjes së Shpejt dhe të Policisë së Shtetit janë nisur mëngjesin e sotëm drejt Niklës dhe Ishmit. Burimet bëjnë me...

Me kapuç dhe të armatosur deri në dhëmbë, del VIDEO e operacionit të Policisë në Nikël

Vrull i madh, por asnjë i arrestuar! Publikohen pamjet nga operacioni i Policisë Shqiptare në Nikël, ku u angazhuan forcat “Shqiponja”, FNSH dhe Operacionalja....

Operacioni ANTI-DROGË në Krujë, jepet masa e sigurisë për 13 të arrestuarit: 6 lihen në burg dhe 5 në shtëpi (EMRAT)

Gjykata e Krujës ka caktuar ditën e sotme masën e sigurisë për 13 persona, të cilët u arrestuan pak ditë më parë gjatë një...

Drejtorët Veliu, Vocaj dhe Loka në fushat e Niklës, Forcat Speciale djegin hashashin e kapur në mes të fshatit (FOTO-VIDEO)

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion blic në zonën e Niklës, në Fushë Krujë në këto momente. Mësohet se në...

Policia jep detaje për opercaionin në Nikël: Është angazhuar RENEA, FNSH dhe Guardia di Finanza, po kontrollojmë nga ajri dhe toka

Policia ka dhënë detaje në lidhje me operacionin “blic” që po zhvillohet në Nikël, ku janë angazhuar forca të shumta nga RENEA dhe FNSH...

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH operacion blic në Nikël, ka disa persona të shoqëruar: Aksioni koordinohet nga Tirana

Forcat Speciale RENEA dhe FNSH janë duke zhvilluar një operacion blic në zonën e Niklës, në Fushë Krujë në këto momente. Mësohet se në...

Mega-Operacioni ‘blic’ i policisë në Nikël, kontrollohen për drogë serat dhe tunelet

Një mega-operacion i policisë është duke u zhvilluar në Nikël të Fushë Krujës. Efektivë të shumtë të policisë së komisariatit të...

Shpërthim me tritol në Nikël të Krujës, hidhet në erë parukeria

Një shpërthim me tritol raportohet të ketë ndodhur në Krujë. Mësohet se lënda plasëse është vendosur në një parukeri, në pronësi...

Tronditet Fushë-Kruja dhe Nikla, dy shpërthime të fuqishme me tritol (DETAJE-FOTO)

Dy shpërthime me lëndë eksplozive kanë ndodhur pak para mesnate në Fushë Krujë dhe Nikël. Mësohet se shpërthimi i parë ka...

Lajmet e fundit