Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

Nik Lleshi

E përdhunuan për 5 muaj, zbardhet dëshmia e 15-vjeçares në Mirditë: Më morën me makinë në shkollë, kisha frikë nga publikimi i videove

Historia e tmerrshme e përdhunimit të 15-vjeçares në Mirditë ka tronditur mbarë opinionin publik në zonë dhe në të gjithë vendin. E gjithë ngjarja...

Lajmet e fundit