Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Ngjela reagon për tërmetin: Provë dhe test për të ardhmen tonë

Ngjela reagon për tërmetin: Provë dhe test për të ardhmen tonë

Avokati Spartak Ngjela ka reaguar pas tërmetit që goditi vendin tonë, ku kanë mbetur të vdekur 17 persona.  Përmes një statusi...

Lajmet e fundit