Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
0kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

ngjarje

TRAGJEDI/ Fundoset varka, humbin jetën mbi 30 emigrantë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në brigjet e Sirisë mbi 30 emigrantë kanë vdekur pasi varka me të cilën po udhëtonin u mbyt. Sipas...

Qëlloi me thikë bashkëshorten, policia jep detaje: 55-vjeçari plagosi edhe komshiun që u fut t’i ndante

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit ku Elmas Kalia plagosi me thikë bashkëshorten e tij Shkëlqime Kalia...

Grabitja e bankës në Koplik, policia zbardh ngjarjen: U arrestuan dy vëllezërit dhe bashkëpunëtori i tyre

Policia ka dalë me njoftim zyrtarë në lidhje me arrestimin  e autorëve që grabitën filialin e bankës në Koplik. Në lidhje me këtë ngjarje u...

“Pritet të zbulohet një krim i fortë”, gazetari Koka: Kamerat “spiune” kanë fiksuar makinën që ka lëvizur viktima…

Gazetari i njohur Spartak Koka është shprehur se shumë shpejt do të zbardhet një ngjarje e rëndë kriminale që ka ndodhur në vend. Ai në...

U tha se vrau pesë persona me shigjeta, ZBARDHET ngjarja, si policia akuzoi padrejtësisht 37-vjeçarin

 “Reiner Winklarson vret pesë persona  dhe plagos tre të tjerë me shigjeta”, ky ishte një ndër titujt i cili ka bërë xhirron në rrjet...

Nëntori historik! Ngjarje të rëndësishme që kanë ndodhur në botë në ditën e parë të këtij muaji

Në ditën e parë të muajit nëntor kanë ndodhur disa ngjarje të rëndësishme në botë. Që nga vrasjet e personaliteteve, hapja...

I kap mat duke u puthur, burri publikon VIDEON: Ky m*t është shoku im, kjo k***a është e dashura ime

Një burrë në Kinë ka kapur të dashurën e tij teksa puthej me shokun e tij të ngushtë. Sipas the Mirror,...

Shpërthimi në mobilerinë e Niklës, zbardhet ngjarja, 2 në pranga dy të tjerë në kërkim

Policia e Krujës ka zbardhur dhe dokumentuar ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në Nikel ku shpërtheu një sasi lënde eksplozive. ...

Shpëtimi i alpinistes me helikopter, Beti Njuma protagoniste në ngjarje: Mund të kishte qenë fatale (VIDEO)

Drejtoresha e Informacionit në Ora News, Beti Njuma ka qenë protagoniste e një ngjarje që mund të kishte qenë fatale për shoqen e saj....

Ngjarja e rëndë në Fier, flet gruaja e autorit të plagosur (DETAJE TË REJA)

Dalin detaje të reja nga ngjarja e ndodhur në Fier ditën e sotme, ku u tentua të grabitet banesa e 2 të moshuarve. ...

Lajmet e fundit