Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ngjarje nga bota

Po flinin të lodhur në shinat hekurudhore, 15 emigrantë shtypen nga treni (FOTO TRAGJIKE)

Një ngjarje tragjike ke ndodhur në Indi ku 15 emigrantë janë shtypur nga një tren. Mësohet se emigrantët e lodhur po...

Festoi fundin e karantinës, vajza bie nga shkëmbi dhe gjen vdekjen

Një vajzë e cila donte të festonte fundin e karantinës ka rënë nga shkëmbi dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Një...

Vrau një grua duke bërë garë me makinë, gjykata e ‘pamëshirshme’ ndaj SHQIPTARIT të penduar, e dënon me burg të përjetshëm

Dy të rinj, përkatësisht një gjerman 21 vjeç dhe një shqiptar i Kosovës 22 vjeç, po bënin gara me makinë por kjo garë ka...

Ushtari hap zjarr në qendrën tregtare, vret kryekomandantin dhe 10 të tjerë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Tajlandë ku një ushtar ka hyrë në një qendër tregtare, Terminali 21 në Korat dhe...

Ngacmoi seksualisht 13 vajza, shpallet fajtor mësuesi pedofil

Jonathan Clayton, 27 vjeç, mësues i shkollës fillore është dënuar për ngacmim seksual ndaj nxënësve në shkollë, në North Yorkshire, Angli. ...

‘Mos shkoni lart’! Gjenden të vdekur tre fëmijë në rrethana misterioze në Irlandë

Mëngjesin e sotëm janë gjetur tre fëmijë të vdekur në një shtëpi në qytetin Dublin, Irlandë.   Fëmijët ishin 2 djem...

TRAGJIKE/ Rrëzohet avioni me zjarrfikës në Australi, vdesin 3 amerikanë

Një aeroplan për shuarjen e zjarreve në Australi u rrëzua ditën e sotme në shtetin e New South Wales duke vrarë tre shtetas amerikanë,...

Nis gjyqi i babait monstër që mbante në izolim 6 fëmijët, i rrihte dhe i përdhunonte

 Një 67-vjeçar, Gerrit-Jan Dorsten, në Hollandë është akuzuar për abuzim me fëmijët pasi policia gjeti fëmijët e tij të izoluar në një bodrum. ...

E RËNDË/ Godet burrin e saj me thikë sepse nuk e lejoi të…

Lesley Brandbury është arrestuar në qytetin e Midleton në Angli pasi ka goditur burrin e saj, Gary More, me thikë. Arsyeja?...

6 burra përdhunuan deri në vdekje vogëlushen, dënohen përjetë

Gjykata e Indisë ka dënuar me burgim përjetë 6 burra të cilët ishin akuzuar për përdhunimin dhe vrasjen e një 8-vjeçareje. ...

Lajmet e fundit