Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

ngjarje kriminale

Vëllezërit Beqiraj u nxorën emrat për ngjarje kriminale, pesë nga të akuzuarit dalin nga qelia

Pesë persona të arrestuar gjatë operacionit "Porositësi", kanë dalë sot nga qelia pasi u kanë mbaruar afatet e paraburgimit. Këta shtetas u arrestuan menjëherë...

Policia e Tiranës parandalon ngjarjen kriminale, burri i dënuar për vrasje kërcënon dhe rreh gruan

Një ngjarje e mundshme kriminale është parandaluar nga shërbimet e Komisariatit nr.3 në Tiranë, ku një burrë ka dhunuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe...

“Zbërthehet” Dumani, flet për disa atentate të shqiptarëve në Hollandë e Belgjikë, SPAK kërkon informacion nga të huajt

Dëshmitë e Nuredin Dumanit dhe Henrik Hoxhajt po merren të veçuara. Burime për mediet bëjnë me dije se në dëshmitë e tyre janë përfshirë edhe...

Masa për parandalimin e ngjarjeve kriminale, instalohen kamera sigurie që lexojnë targat, Tirana në “vëzhgim”

Policia e Shtetit ka marrë marrë masa të reja për të bërë të mundur parandalimin e ngjarjeve kriminale në vend. Bëhet me dije se policia...

Ngjarjet kriminale në vend, gazetari: Personat e “nëntokës” lajnë hesapet të pashqetësuar, Policia e merr vesh vetëm kur shkojnë në spital

Gentjan Bejtja dhe Klodian Stafuka mbetën të plagosur mbërmjen e djeshme në Fushë Krujës si pasojë e një atentati mafioz, i cili fatmirësisht nuk...

Parandalohet ngjarja kriminale në Kurbin, babai qëllon me pistoletë drejt djalit, Policia i vihet në ndjekje dhe e arreston

Një ngjarje e mundshme kriminale është parandaluar nga Policia në Kurbin. Menjëherë pas njoftimit të marrë se në fshatin Ferr-Shkopet kishte një konflikt në...

Ngjarjet kriminale në Shkodër, Voltana Ademi thirrje Ramës: MJAFT MË, ju mbani përgjegjësi

Pas ngjarjeve të fundit kriminale në Shkodër ka reaguar kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi. Sipas saj krimi po bën ligjin në...

Dëshmia e kushërinjve të Seit Sorrës, reagon PD: Ngjarje kriminale! Çfarë po fshihte deputeti mik i Ramës?!

Pas dëshmisë së kushërinjve të Seit Sorrës, viktimës që u aksidentua nga deputeti Aqif Rakipi, ka reaguar Partia Demokratike. Sipas dëshmisë...

Lajmet e fundit