Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ngjarje e rende

E RËNDË/ 17 vjeçarja nga Fushë Kruja përdhunohet për herë të dytë nga të njëjtët persona: Gjatë përdhunimit kanë qenë në video-kamer me familjen...

Një ngjarje sa e rëndë aq edhe tmerruese ka ndodhur në Tiranë, ku një 17 vjeçare nga Fushë Kruja është përdhunuar për herë të...

Tenton të vrasë gruan në sy të fëmijës, policia parandalon ngjarjen e rëndë, arrestohet burri (EMRI)

Policia e Shtetit ka parandaluar një ngjarje të rëndë, pasi Renato Elezi ka tentuar të vrasë gruan e tij në sy të fëmijëve. ...

U dogjën në makinë, humbin jetën 3 fëmijët dhe babai, nëna rrëfen tmerrin: Ai më spërkati me benzinë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Brisbane të Australisë ku 4 persona janë djegur brenda një makine dhe...

NGJARJE E RËNDË/ Humb kontrollin e motorit, mbytet në liqen i riu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur një ditë më parë në Shijak.   Një i ri, ende i paidentifikuar ka humbur...

Ngjarje e RËNDË në Greqi, 14 vjeçarja hidhet në shinat e trenit elektrik, zbulohet arsyeja TRONDITËSE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi ku një 14 vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u hedhur në shinat e trenit...

Ngjarje e rëndë në Bruksel, breshëri armësh në lokal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Belgjikë. Në një restorant në qendër të Brukselit një person i paidentifikuar ka qëlluar...

E tmerrshme, adoleshentja rreh shoqen para shkollës, nëna i jep thikën për ta therur (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një shkollë në Brazil pasi dy vajza adoleshente janë rrahur brutalisht me njëra-tjetrën.  13-vjeçarja...

E RËNDË në Sarandë: Debatoi me prindërit, 12 vjeçari vetëvaret në oborrin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Sarandës, pasi një 12 vjeçar raportohet të ketë varur veten në oborrin e...

Lajmet e fundit