Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

ngacmime seksuale

Drama në Tiranë, vajzat: Babai na dhunonte dhe na futej në dush. Dënohet me 3 vite burg

Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin e një rasti të pazkontë, ku një kryefamiljar është akuzuar për dhunë në familje dhe për ngacmim seksual...

Kamzë/ Tenton të përdhunojë gruan në mes të rrugës, i gris rrobat dhe e shtrin përtokë

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në një prej lagjeve të Kamzës, ku një 30 vjeçare i ka shpëtuar përdhumit falë ndërhyrjes së disa kalimatarëve...

Ngjarjet në Koln, policia identifikon 20 të dyshuar dhe arreston një 19 vjeçar

Policia gjermane ka mundur të identifikojë 20 persona të dyshuar për sulmet fizike, grabitjet dhe ngacmimet seksuale gjatë natës së Vitit të Ri në...

Lajmet e fundit